KinoVOD.pl
LOGOWANIE :
SZUKAJ :
RODZAJE :
KATEGORIE :
POLECANE FILMY :
American Pie 6: Dom Beta
Ile waży koń trojański ?
Amerykańscy chłopcy
STATYSTYKA :
Użytkowników :
3,598
Filmów :
9,817
Wyświetleń :
3,085,075
Komentarzy :
230
Średnia ocena :
4.21
On-line :
9
REKLAMA :
Reklama 1
FILM :
Stara baśń
(Kiedy słońce było bogiem)
Dodał użytkownik: kuba2504, 22/03/10 (1613 dni temu)
Rodzaj: Film, kategoria: Polskie, wersja językowa: Polski lektor, rok: 2003.
Akcja filmu rozgrywa się w IX wieku, sto lat przed przyjęciem chrztu przez Polskę. W nadgoplańskim kraju rządy sprawuje "krwawy książę" Popiel, który aby zapewnić sukcesję synowi, morduje cały swój ród. Jego zbrodnie wywołują bunt kmieci. Ziemek, młody myśliwy i wojownik, zakochany w córce kmiecia Wisza, pięknej Dziwie, nie chce pogodzić się z wolą ojca dziewczyny, który przeznaczył ją bogom i oddał do chramu Świętowita. Postanawia walczyć o swą ukochaną. Na swej drodze Ziemek spotyka Piastuna byłego dowódcę zbrojnych księcia Popiela. Decyduje się podjąć wraz z nim i kmieciami walkę przeciwko "krwawemu księciu". Jak bogowie pokierują losami bohaterów?
KOMENTARZE :

:D::):(:|:o8O8):>:x:P:oops::cry::evil::twisted::roll:;):!::?:idea:
Od 10 do 500 znaków, pozostało znaków: 500

Sprawdź CSS Sprawdź HTML
KinoVOD.pl nie podpisuje i stanowczo zrzeka się z wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.
Żaden z prezentowanych w serwisie matariałów nie znajduje się na serwerze KinoVOD.pl, serwis prezentuje jedynie linki do materiałów (embed code).
Wszystkie linki odnoszą się do serwisów, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów
oraz wyrażają zgodę na umieszczanie linków na innych stronach.