KinoVOD.pl
LOGOWANIE :
SZUKAJ :
RODZAJE :
KATEGORIE :
POLECANE FILMY :
Kariera Nikosia Dyzmy
Galerianki
Amerykańscy chłopcy
STATYSTYKA :
Użytkowników :
3,598
Filmów :
9,817
Wyświetleń :
3,096,257
Komentarzy :
230
Średnia ocena :
4.21
On-line :
1
REKLAMA :
Reklama 1
FILM :
Złodziejka
(Fingersmith 2/2)
Dodał użytkownik: procent, 22/03/10 (1624 dni temu)
Rodzaj: Film, kategoria: Dramat, wersja językowa: Polski lektor, rok: 2005.
Sue jest złodziejką. Wychowała się w domu takich jak i ona złodziei i oszustów, mieszczącym się w brudnej i ubogiej dzielnicy Londynu. Pewnego dnia człowiek nazywany przez nich Dżentelmenem składa Sue nietypową propozycję. W zamian za niebagatelną kwotę 3000 funtów dziewczyna ma zdobyć zaufanie młodej i bardzo bogatej Moud, oraz nakłonić ja do poślubienia Dżentelmena. Według genialnego planu niedługo po ślubie arystokratka miała zostać osadzona w szpitalu psychiatrycznym, a jej fortuna podzielona miedzy fałszywych przyjaciół. Pomysł wykorzystania niestabilnej emocjonalnie dziewczyny o zapisanej w genach skłonności do zaburzeń psychicznych wydaje się prosty do zrealizowania, jednak sprawa znacznie komplikuje się, gdy miedzy Susan a Moud zaczyna rodzić się uczucie.
KOMENTARZE :

:D::):(:|:o8O8):>:x:P:oops::cry::evil::twisted::roll:;):!::?:idea:
Od 10 do 500 znaków, pozostało znaków: 500

Sprawdź CSS Sprawdź HTML
KinoVOD.pl nie podpisuje i stanowczo zrzeka się z wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.
Żaden z prezentowanych w serwisie matariałów nie znajduje się na serwerze KinoVOD.pl, serwis prezentuje jedynie linki do materiałów (embed code).
Wszystkie linki odnoszą się do serwisów, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów
oraz wyrażają zgodę na umieszczanie linków na innych stronach.